profil proizvodi Tehnologii Kontakt
munevere.com.mk
Makedonski Jazik English Language status
Mlekara Munevere


   Qumėshotorja "Munevere" ėshtė themeluar nė vitim 1996 nė fshatin Strimnicė, ku puhuar deri nė 2003.nė ku vit ėshtė zhvendosur nė qytetin e Tetoves.

   Kjo qumshtore merret me pėrpunimin e prodhimeve tė qumshtit qumėsht i pasterizuar, kos, jogurt ghe produkte tė tjera qė kėrohen edne nė tregjet tona edhe ato tėjashtme.

   Prodhimet tona njihen me kualitet tė lartė nė bazė tė standardeve tė parashikuara pėr tė cilėn gjė ėshtė dėshmi edhe shenja pėr kualitet endarė nga shoqata e prodhuesve privat tė prodhimeve tė qumshtit dhe mishit / Lend O'Lejx.Ink

Proizvodi od Munevere
Visitor's :
All right reserved ©Munevere, Company desing Swordweb